Кошик
799 відгуків
promo_banner
+380 (63) 788-06-35
+380 (68) 897-73-73
+380 (99) 242-69-31
ул раевской 19, Харків, Україна
elmart.in.ua

ХОМУТИ

ХОМУТ СИЛОВИЙ CORT® W1 . Силові хомути CORT® призначені для використання у важких умовах, здатні витримувати високий тиск, екстримальні перепади температур, пульсуючі силові навантаження і глибокий вакуум. Використовується для герметизації і фіксації різних гідравлічних і пнев матичних систем, в машинобудуванні, сільському господарстві та будівництві . Хомут має замковий механізм багаторазового вико- ристання і має запобіжний місток Краї хомута отбортовані, що запобігає пошкодженню поверхні, на яку вони монтуються при експлуатації • Гайки хомута без порожнин всередині, що запобігає ржавінню хомута зсередини і надає вищу силу затягу вання. Болт має шестигранну голівку під ключ спеціальної конструкції з нез'ємною розпіркою Мають не менше 3 точок зварювання.

 

 

ХОМУТ ЧЕРВ'ЯЧНИЙ CORT® W2 • Хомут виготовлений з нержавіючої сталі методом накатки. Призначений для фіксації, обтиску і герме- тизації різних з'єднань в гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків і повітропроводів • Стрічка хомута не перфорована, що дозволяє вико- ристовувати хомут багаторазово, без втрати сили стиснення . Краї стрічки відшліфовані і завальцьовані, що захи- щає шланги від пошкодження і сприяє герметичному з'єднанню • Хомут виготовлений з нержавіючої сталі, що подов- жує термін його служби і дозволяє використовувати в самих агресивних середовищах • Гвинт має спеціальне гальванічне покриття, має шестигранну голівку під ключ і комбінований паз під хрестову і шліцеву викрутку.

 

 

ХОМУТ ЧЕРВ'ЯЧНИЙ CORT® W1 З РУЧКОЮ Хомут виготовлений з оцинкованої сталі методом накатки і має спеціальну пластикову ручку для зручності використання без викруток і ключів. Призначений для фіксації, обтиску і гермитизації різних з'єднань в гідравлічних і пневматичних систе- мах: труб, шлангів, патрубків і повітропроводів Стрічка хомута не перфорована, що дозволяє вико- ристовувати хомут багаторазово без втрати сили стиснення • Краї стрічки відшліфовані і завальцьовані, що захи- щає шланги від пошкодження і сприяє герметичному з'єднанню • Хомут покритий шаром цинку в 9 мікрон, що подовжує термін його служби і дозволяє використовувати в агресивних середовищах • Пластикова ручка надійно зафіксована на замку, що виключає її від'єднання.

 

 

ХОМУТ ЧЕРВ'ЯЧНИЙ CORT® W1 . Хомут виготовлений з оцинкованої сталі методом накатки. Призначений для фіксації, обтиску і герми- тизації різних з'єднань в гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків і повітропроводів Стрічка хомута не перфорована, що дозволяє вико- ристовувати хомут багаторазово, без втрати сили стиснення . Краї стрічки відшліфовані і завальцьовані, що захи- щае шланги від пошкодження і сприяє герметичному з'єднанню Хомут покритий шаром цинку в 9 мікрон, що подовжує термін його служби і дозволяє використовувати в агресивних середовищах Гвинт має шестигранну голівку під ключ і комбі- нований паз під хрестову і шліцеву викрутку.

 

 

КАБЕЛЬНІ СТЯЖКИ CORT® Кабельні стяжки CORT® з нероз'ємним замковим механізмом одностороннього ходу призначені для з'єднання кабелів, гнучких повітроводів, проводів, а також для фіксації різних перехідних з'єднань • Виготовлені з нейлону 6.6 стійкого до розчинників, мастил та олій • Зусилля на розрив від 8 до 80 кг в залежності від ширини стяжки Діапазон робочих температур від -45°С до + 80°С Вогнестійкість: згідно UL94V2- самозатухаючий.
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
+380 (63) 788-06-35
Viber WhatsApp
+380 (68) 897-73-73
Viber работаем по предоплате 100гр;
+380 (99) 242-69-31
ул раевской 19, Харків, Україна
Ельмар

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner