Кошик
802 відгуків
promo_banner

Шанувані клієнти, замовлення накладеним платіжом відправляємо по передоплаті 100 грн. Через нестабільність курсу валют, ціни можуть змінюватися. Завдяки за розуміння.

+380 (63) 788-06-35
+380 (68) 897-73-73
+380 (99) 242-69-31
ул раевской 19, Харків, Україна
elmart.in.ua

Борфреза для металу (кулька)

Призначення й особливості інструмента

Класифікація борфрез

Рекомендації щодо правильного застосування

Борфрези, які можна використовувати в комплекті як зі стаціонарним верстатом, так і зі звичайною електричною дриллю або шурупокрутом, — це практично незамінний інструмент у тих випадках, коли необхідно обробити вироби з металу. Крім того, активно застосовують борфрезу, яку також називають кулями або кулястим долотом, для здійснення таких технологічних операцій, як зачищення поверхні з металу та її шліфування, гравіювання, розточування отворів до необхідних розмірів. Для того, щоб обробка, що виконується за допомогою борфрези для металу, була ефективною, треба не тільки розібратися в конструктивних особливостях такого інструмента, а й дізнатися, як його правильно вибрати.

 

Під час вибору борфрез для металу керуються такими параметрами, як-от:

тип оброблення, який має виконати; характеристики матеріалу, з якого виготовлено оброблюваний виріб; розміри оброблюваних елементів.

 

Форма робочої (різальної) головки — ще один параметр, за яким борфрези поділяються на різні категорії. На сьогодні борфрези випускаються з робочими головками таких форм:

 

  • циліндричної;

  • конічною;

  • круглої;

  • напівальної;

  • овальній.

На вибір інструмента з робочою головкою певної форми також впливає характер майбутніх технологічних завдань. Наприклад, для гравіювання для металу використовується борфреза конічна, для розточки та шліфування отворів і пазів — інструмент із циліндричною робочою головкою, для зачищення зварних швів і оброблення плоских поверхонь — шарошки, що ріже частину яких має круглу форму.

Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
+380 (63) 788-06-35
Viber WhatsApp
+380 (68) 897-73-73
Viber работаем по предоплате 100гр;
+380 (99) 242-69-31
ул раевской 19, Харків, Україна
Ельмар

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner